Leden 2009

Úvodní slovo

26. ledna 2009 v 23:19
Hezký den,

vítám vás na své stránce autobusytrebic.blog.cz.

Dlouhá léta jsem byl občasným uživatelem služeb třebíčské městské autobusové dopravy, ale nikdy jsem se prakticky nezajímal o jednotlivé typy autobusů, ani o to, kolik že jich vlastně v městě Třebíči jezdí.

To se ale před několika týdny změnilo, a to zejména v souvislosti se skutečností, že jsem si konečně pořídil digitální fotoaparát, kterým mohu pořídit daleko více fotek, než jsem reálně mohl pořídit předtím na film, a hlavně mohu ty fotky jednoduše přesunout do počítače.

Už jsem pořídil docela hodně fotek, zaznamenávajících provoz autobusů MAD Třebíč, různých typů autobusů v různých částech města, a především s těmito fotkami se chci prezentovat na těchto stránkách.

Protože se zatím postupně učím zacházet s novou, digitální technikou, tak se občas stane, že se nějaká ta fotka příliš nepovede a není dostatečně kvalitní a ostrá, ale přece jen - pokud je na takové fotce vidět alespoň něco podstatného, tak ji sem přece jen vložím. Třeba ji časem smažu, až pořídím dostatek dalších, kvalitnějších. :-)