Duben 2009

Desítky nových fotek

25. dubna 2009 v 20:36 Aktualizace fotogalerie
Přidal jsem do galerie desítky nových fotek autobusů, které jsem pořídil v posledních třech týdnech, samozřejmě kromě fotek plynových "Tedomů", jejichž fotky jsem sem přidal už dříve. Jak je z fotek vidět, změn doznalo nejen pozadí za autobusy (místo sněhu a holých větví stromů už je to docela něco jiného), ale v různých prvcích se změnil i vnější vzhled některých autobusů, ať už změnou reklamy na bočnici autobusu nebo i různých drobných detailech. :-)

Jezdíme na plyn!

11. dubna 2009 v 18:34 Zajímavosti z provozu
Dne 31. března došlo k předání tří nových autobusů od firmy TEDOM dopravci TRADO-MAD. Autobusy byly vyrobeny přímo v třebíčském závodě uvedené firmy. Současně byla v těsném sousedství areálu společnosti TEDOM otevřena plnicí stanice na CNG, tedy palivo (nejen) pro tyto tři autobusy.

Autobusy dostaly evidenční čísla 22, 44 a 55, která zdědily po svých, tím pádem vyřazených, přechůdcích, konkrétně starších typech autobusů značky Karosa.

Nafotil jsem v minulých dnech několik desítek fotografií téměř všech autobusů, které jsou nyní v evidenci společnosti TRADO-MAD, zatím jsem vložil fotografie právě oněch tří plynových autobusů; fotky dalších autobusů vložím v dalších dnech.