CentrumBus, rekonstrukce a objížďka, změny v reklamních polepeních, ...

30. srpna 2009 v 0:26 |  Aktualizace fotogalerie
V poslední dekádě měsíce srpna jsem pořídil několik desítek snímků v různých třebíčských čtvrtích, v některých případech v pozadí s již pomaličku žloutnoucím zelením anebo jeřabinami na stromech. Zaměřil jsem se hlavně na dokumentaci bývalého znojemského CentrumBusu, o němž jsem měl informaci, že v Třebíči zůstane možná jen do konce srpna (což se, jak se zdá, nyní potvrdilo...), a dále dokumentaci provozu autobusů v souvislosti s výměnou povrchu vozovky v Modřínové ulici, která s sebou přinesla možnost pořízení neobvyklých snímků, kdy jede autobus po chodníku, o několik později ve stejných místech jede doslova oraništěm (po vozovce s již odfrézovaným povrchem), a následně dokumentaci "odklonové" trasy linky č. 3 i linky č. 8.
Od doby mého předchozího zaznamenávání provozu třebíčských autobusů (naposledy koncem června) se změnil vzhled několika vozidel - Karosa B932 ev. č. 21 dostala novou celovozovou reklamu na banku GE Money bank, naopak z Karosy ev. č. 29 reklama na společnost Noves již zmizela.

Pro úplnost ještě uvedu, že od 1. srpna 2009 jezdí v Třebíči bezplatná autobusová linka mezi autobusovým nádražím a obchodním centrem StopShop. Linka nemá žádné mezilehlé zastávky, jezdí na ní vůz Mercedes Conecto dopravce Trado-Bus,nejde tedy o vozidlo třebíčské městské dopravy. I proto jsem se rozhodl složku pro tento autobus, ačkoliv jsem jej asi třikrát také už "odchytil", na těchto stránkách (zatím?) nezakládat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama