Předvánoční Karlovo náměstí, odkazy na další stránky

5. prosince 2009 v 21:38 |  Aktualizace fotogalerie
Tak jako každý rok, i letos byla na přelomu listopadu a prosince na Karlovo náměstí a do přilehlých ulic instalována vánoční výzdoba na sloupech pouličního osvětlení, stejně tak byl v prostoru před radnicí vztyčen vánoční strom a v sousedství sousoší Cyrila a Metoděje byl umístěn adventní věnec. Dne 5. prosince jsem pořídil několik nových snímků třebíčských autobusů, na kterých je kromě samotných vozidel vidět právě i (před)vánoční výzdobu.

S touto předvánoční kulisou jsem na Karlově náměstí a v jeho blízkém okolí zaznamenal tyto autobusy:


Za zmínku také stojí, že bývalý znojemský CentrumBus, který jezdil v srpnu roku 2009 v Třebíči, nyní jezdí v Praze na spojích dopravce "Jaroslav Štěpánek", a to v jiném nátěru, než ve kterém jej bylo možné spatřit ve Znojmě a potom i v Třebíči. Důkazem budiž snímek z těchto stránek: www.citybus.cz

Ještě zde uvedu několik dalších odkazů na stránky, na kterých je možné najít další informace o třebíčské MHD, nebo také obrázky autobusů třebíčské městské dopravy, v některých případech i těch vozidel, která již fyzicky neexistují a já nemám ani jednu jejich fotku (což platí u všech vozidel, která v Třebíči dosloužila dříve než před rokem, protože až v té době jsem začal provoz zdejších městských autobusů zaznamenávat).

(mj. je na něm i snímek původní zastávky Cyrilometodějská ve směru do centra)
(13 fotografií z Karlova náměstí, zaznamenávající i dnes již vyřazené Karosy s evidenčními čísly 22, 35, 36, 49, 55)
(fotoreportáž z třebíčských ulic z dubna 2008)
(fotoreportáž z července 2009)
(Archivní fotografie dvou kloubových autobusů Ikarus, které dlouhá léta jezdily v rámci třebíčské městské autobusové dopravy)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama