Autobusy bez reklam a zasněžené třebíčské ulice

7. února 2010 v 23:58 |  Aktualizace fotogalerie
Ve dnech 25. ledna a 3. a 5. února 2010 jsem pořídil několik dalších obrázků zaznamenávajících autobusy třebíčské městské autobusové dopravy v ulicích města, ve kterém se již od konce roku 2009 drží sněhová pokrývka a toho sněhu není zrovna málo.

Obrázky mimo jiné zaznamenávají, že z Karos ev. č. 26, ev. č. 30 a ev. č. 46 během ledna 2010 zmizely reklamní polepy, a to jak z bočních stěn, tak i z bočních stěn autobusů.

V některých případech (stejně jako u některých fotek z loňského roku) nejde zrovna o povedené fotky, ale přece jen když jde o zaznamenání nějaké situace s nějakým zajímavým pozadím, na zajímavém místě atd., tak jsem je do fotogalerie přesto vložil (s tím, že případně smazat je můžu kdykoliv :-) ).

Ještě poznámka k zobrazování fotek ve fotogalerii.Všiml jsem si, že fotky ve fotogalerii je možné zobrazit ve dvou variantách. Uvedu konkrétní příklad na jedné z fotek Karosy B932 s evidenčním číslem 46:
Při pouhém kliknutí levým tlačítkem myši na libovolný obrázek ve fotogalerii se tento obrázek zobrazí v tomto formátu: odkaz. Pro zobrazení konkrétní fotky v plném rozlišení je nutné kliknout na symbol lupy v pravém dolním okraji stránky.

Zato po kliknutí pravým tlačítkem myši na obrázek v galerii a následným zvolení možnosti "Otevřít odkaz v novém okně" se obrázek zobrazí ve formátu jiném (viz odkaz), kdy se automaticky zobrazí popisek k obrázku, což v případě prvního uvedeného zobrazování fotek neplatí (tam je nutné pro zobrazení popisku najet myší na ikonku v pravém dolním rohu obrazovky). Pro zobrazení obrázku v plném rozlišení stačí kliknout na samotný obrázek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama