Zastávka Augustýna Kratochvíla bez přístřešku, další autobusy bez reklamních polepů

21. února 2010 v 20:28 |  Aktualizace fotogalerie
I v minulých dvou týdnech, které uplynuly od vložení posledního krátkého článku na tento blog, jsem měl několik příležitostí k dalšímu zaznamenávání provozu třebíčských městských autobusů.
Oproti stavu, který je zachycen na fotkách z dřívější doby, doznalo změn několik autobusů - reklamní polepy nezmizely jen z Karos s evidenčními čísly 26, 30 a 46, jak jsem napsal už v předchozím článku, ale i z dalších autobusů.

Z Karosy B932 s evidenčním číslem 21 byla odstraněna celovozová reklama na banku GE Money Bank. Nebyla však odstraněna zcela, na předním čele část reklamního polepu zůstala.
Zajímavé je srovnání vzhledu autobusu z května 2009, prosince 2009 a února 2010.
Stejně jako na Karose B932 ev. č. 30, není reklama na Český rozhlas Region už ani na bílo-červené Karose s číslem 48 (k porovnání dřívější stav a současný stav), ani na žluto-červeno-šedé Karose s evidenčním číslem 47.

A stejně jako na Karose s číslem 46 (u které jsem to zaznamenal už před několika týdny), není zadní okno autobusu polepeno reklamou na firmu "fa Kratochvíl Zdeněk - střešní okna" ani u Karos s číslem 40 (k porovnání dřívější stav a současný stav) a 41 (dříve a nyní).

Další novinkou, které jsem si v oblasti třebíčské MAD všiml, je, že byl odstraněn plechový přístřešek zastávky Augustýna Kratochvíla (došlo k němu 20. ledna 2010, viz též tento krátký článek)
Zajímavé je srovnání stavu "před" a "po". Zde je fotka z konce srpna 2009, stav "bez přístřešku" jsem zachytil 15. února a také 21. února; z uvedených dvou snímků zachycujících stav "po odstranění přístřešku" je také patrné, jak během těch šesti únorových dní ubylo. díky denním teplotám nad bodem mrazu, sněhové pokrývky, která se v Třebíči držela již od konce roku 2009).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama