Autobusy MHD v Libušině údolí

8. června 2010 v 18:59 |  Zajímavosti z provozu
Jak jsem napsal v předchozím článku, tak ve dnech 22. - 24. května probíhala rekonstrukce železničního přejezdu v Borovině u větrníku.

Z tohoto důvodu jezdily autobusy linek č. 1, 3, 5, 7 a 9 po dobu tří dní Libušiným údolím, tedy v místech, kudy v běžném provozu s cestujícími autobusy městské dopravy nejezdí.

Během těchto tří dní jsem v Libušině údolí a v navazující ulici Dr. Antonína Hobzy pořídil nějaké fotky, zaznamenávající ten neovyklý provoz autobusů MHD s cestujícími v těchto místech.

Kromě toho jsem nafilmoval dva videozáznamy z autobusu městské dopravy, jedoucího právě Libušiným údolím. V prvním případě jde o cestu od zastávky Borovina, BOPO za křižovatku ulice Dr. Antonína Hobzy se Sucheniovou ulicí; ve druhém případě jde o cestu opačným směrem, od Sucheniovy ulice před zastávku Borovina, BOPO. Tady jsou odkazy na tato videa:

Na konec tohoto stručného článku ještě uvedu informaci, že koncem května také začala výstavba nového zastávkového přístřešku na zastávce Augustýna Kratochvíla (původní plechový přístřešek byl odstraněn v lednu 2010).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama