Fotky z konce května a z června

6. července 2010 v 1:05 |  Aktualizace fotogalerie
V minulých dnech jsem vložil do fotogalerie další fotky třebíčských autobusů, pořízené od konce května až do prvního červencového dne.
Fotky z 28. května zaznamenávají mj. autobusy jedoucí objížďkou přes ulici Bedřicha Václavka, způsobenou uzavírkou části Karlova náměstí kvůli konání Třebíčských slavností piva.

Na dalších fotkách je vidět změna vzhledu většiny autobusů po jejich polepení nálepkami s logem dopravce ICOM transport. Zatímco u Karos typu 931, 932 a 952 + dvou Mercedesů došlo k nalepení těchto nálepek již během první poloviny června, například u Karosy B732 s evidenčním číslem 25 k tomu došlo až mezi 23. a 24 červnem - na fotce z 23. června nálepka ještě není, na fotce z 24. června už nálepka je.

Na několika dalších obrázcích je zdokumentována zastávka Augustýna Kratochvíla s novým přístřeškem - například tady nebo tady.

Drobným postřehem z provozu bylo také dočasné uzavření konečné v Týně, kde se otáčí linka č. 4 a ve večerních hodinách také linka č. 5; ke kterému došlo 30. června z důvodu prořezávky stromů rostoucích v blízkosti té konečné. Autobusy linky č. 4 i večerní spoje linky č. 5 se jezdily otáčet ke hřbitovu. Tento stav dokumentuje fotka spoje linky č. 5, který už měl začínat jízdu v Týně (jeden z večerních spojů, v pozadí je vidět právě páskou ohraničený uzavřený prostor týnské konečné), nebo tato fotka autobusu jedoucího na lince č. 4 právě od hřbitova k zastávce v Týně.

Kromě fotek jsem pořídil a následně nahrál na svou stránku na YouTube i několik videozáznamů, kompletní seznam všech videí (uspořádaný od nejnovějšího k nejstaršímu) je k dispozici na této stránce, prvních pět videozáznamů v tom seznamu bylo pořízeno během posledních 14 dní.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama