Nová ulice před uzavřením a první den objížďky

20. září 2010 v 20:46 |  Zajímavosti z provozu
V pondělí 20. září v 6:00 byla zahájena předem avizovaná uzavírka Nové ulice.

Již v předstihu byl vyfrézován povrch vozovky a autobusy zde jezdily doslova po oraništi. Tento stav zaznamenává několik fotek z fotogalerie, například tato, tato, tato nebo tato.

Hned první den uzavírky jsem se snažil zdokumentovat spoje linek č. 2 a 3 jedoucí po objízdné trase (objízdná trasa linek č. 2 a 3 vede z ulice 9. května do ulice U Kuchyňky, kde je zastávka Sýpky jako náhradní zastávka za Račerovickou, dále přes část ulice Josefa Suka na Koutkovu ulici na stejnojmennou zastávku, která je uváděna jako náhradní za zastávku Na příkopech, dále zpět Koutkovou ulicí a dále ulicí Tylovou k zastávce Nová, a dále už v pravidelné trase), jak v zastávce Sýpky (v obou směrech), tak v ulici Josefa Suka (kudy žádné autobusy třebíčské MHD v pravidelném provozu nejezdí), v Tylově ulici, tak i v blízkosti zastávky Koutkova ve stejnojmenné ulici.

Protože na spojích linky č. 2 a 3 se během jednoho dne vystřídá jen několik málo autobusů, "vystřídalo" se během toho dne jen několik málo autobusů i na mých fotkách - konkrétně je to Karosa s číslem 26, Karosa ev. č. 27, "turecká pomsta" ev. č. 31, služebně nejnovější Mercedes O405, a nejvícekrát Karosa B952 s evidenčním číslem 29.

V předchozím článku jsem psal o nových reklamních polepech s předvolební tématikou, které se na autobusech objevily. Výčet autobusů v předchozím článku není úplný. Kreslenou reklamu od politického uskupení "Heřman zpátky na radnici!" má, kromě již uvednech autobusů, nalepenu i Karosa B952 ev. č. 29.

Dva modré Mercedesy Citaro s evidenčními čísly 28 a 42 a dva Mercedesy Conecto s čísly 31 a 35 jsou na bocích i zezadu "ozdobeny" předvolební reklamou na KDU-ČSL, viz fotogalerie uvedených autobusů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama