Rekonstrukce Nové ulice a objízdná trasa linek č. 2 a 3

14. září 2010 v 18:51 |  Mimořádnosti v provozu
Od pondělí 20. září 6:00 do pondělí 27. září 24:00 bude z důvodu rekonstrukce Nové ulice dočasně změněna trasa linek č. 2 a 3 třebíčské MHD.

Autobusy nebudou jezdit Račerovickou ulicí a ulicí Na příkopech, a nebudou tedy v uvedeném období obsluhovat zastávky v těchto ulicích. Objízdná trasa povede ulicí U Kuchyňky, kde zastaví na zastávce Sýpky (tato zastávka dnes slouží lince č. 6 a autobusům regionální linkové dopravy), tato zastávka je v oznámeních uzavírky, která jsou vyvěšena v autobusech i na zastávkách, uvedena jako náhradní zastávka za zastávku Račerovická.

Za dočasně zrušenou zastávku Na příkopech je uvedena (od této zastávky poměrně vzdálená) zastávka Koutkova, což znamená, že kromě linky č. 3, jejíž spoje na tuto zastávku zajíždějí, bude v době uzavírky Nové ulice jezdit na tuto zastávku i linka č. 2.

Také to znamená dočasné znovuzprovoznění zastávky Sýpky ve směru z centra města i pro autobusy MHD, pro které přestala sloužit po zrušení spojů linky č. 6 jedoucích ve směru "po směru hodinových ručiček".


Od konce července, kdy jsem sem napsal zatím poslední článek, se v třebíčské městské dopravě událo několik zajímavých změn, ale pojednání o nich si nechám do dalšího článku. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama