Změna JŘ MAD v Třebíči

2. ledna 2011 v 13:29 |  Změny jízdních řádů
V autobusech třebíčské MHD a také na informačních tabulích, které jsou instalovány na některých zastávkách (takže informace o linkovém vedení, přepravních podmínkách a tarifu už nejsou zakryty neaktuálními informacemi o říjnových výlukách, ale tentokrát je zakrývá jiné sdělení cestujícím...), jsou přibližně od poloviny prosince vylepeny letáky s tímto textem:

"Upozorňujeme cestující, že s platností od soboty 1. ledna 2011 bude v celé své trase trvale uspíšen o 3 minuty spoj linky č. 3 na výjezdu ze zastávky Za rybníkem - ze stávajícího odjezdu v 7:37 hod. na 7:34 hod.

Nový jízdní řád nebude vydáván, cestující ve svých knižních jízdních řádech od stávajících časů na zastávkách v celé trase spoje odečtou 3 minuty. Aktuální časy odjezdů budou uvedeny na označnících autobusových zastávek a na webových stránkách dopravce.

Uvedenou změnou dojde k dřívějšímu příjezdu na zastávku "Račerovická", což umožní včasnější příchod studentů do školních zařízení."

Ve chvíli, kdy jsem psal tento článek, nebyla o této změně jízdního řádu na webových stránkách dopravce žádná zmínka, a v elektronických jízdních řádech, na které je na stránkách dopravce i v textu letáků informujících o úpravě JŘ odkazováno, tato změna zaznamenána také nebyla... :-(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama