Nové fotky z Týna, od Hřbitova a z Táborské ulice

12. dubna 2011 v 22:44 |  Aktualizace fotogalerie
V pondělí 11. dubna jsem pořídil další fotky v prostoru křižovatky v Týně (křižovatka Táborské ulice s ulicí Marie Majerové a s Budíkovickou ulicí) a v jejím blízkém okolí, dále na Táborské ulici mezi týnskou křižovatkou a Hřbitovem, a také na konečné zastávce Hřbitov.

Na rozdíl od neděle 3. dubna, kdy se spoje linek č. 4 a č. 6 v Týně otáčely přímo v prostoru křižovatky (otáčení průjezdem týnského obratiště - tedy tak, jak se to donedávna provádělo - už je několik týdnů nemožné, vzhledem k výkopu, který přerušil původní vozovku Táborské ulice), 11. dubna se spoje linky č. 4 jezdily otáčet až ke hřbitovu, na konečnou zastávku linek č. 2 a č. 5.

Fotky dokumentují autobusy třebíčské MHD v místech, kudy od příštího týdne po více než 4 měsíce nepojedou; v místech, která den ode dne mění svoji podobu; dále dokumentují spoje s označením linky č. 4 v místech, kde linka č. 4 běžně nejezdí; a také se snaží zdokumentovat nové reklamní nálepky, které některé autobusy nedávno dostaly - jde o reklamu na internet od společnosti T-Mobile a reklamu na nové červené kontejnery na tříděný odpad.

Fotky už jsou uloženy v galerii obrázků, celkem je na nich zachyceno 16 z 27 autobusů, které v současné době na spojích třebíčské MHD jezdí. Pro jednodušší vyhledávání přidávám odkazy na fotky přímo do tohoto článku:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama