Fotky a videa z minulých dvou týdnů

26. května 2011 v 19:44 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem postupně nahrál fotky s datem pořízení do 25. května. Zvlášť jsem se zaměřil na několik míst, která právě změnila nebo brzy změní svoji podobu.
Patří mezi ně i prostor u zastávky Borovina, BOPO, u tzv. technologického mostu, jehož dny jsou v tuto chvíli již prakticky sečteny; nebo dolní strana Karlova náměstí v pozadí s nově omítnutou budovou radnice (viz fotka z 22. května - v tu dobu ještě stálo lešení na sousední budově městského úřadu).
Za zmínku stojí i nedávno vypuštěný Borovinský rybník, který tvoří pozadí této fotky nebo této fotky.

Na toto video jsem 25. května zdokumentoval i provoz autobusů v místě dopravního omezení v Koželužské ulici, tentokrát z opačné strany - ve směru od zastávky Za rybníkem. I zde je vidět zmíněný technologický most.

Postupující práce na přestavbě týnské křižovatky na kruhový objezd přinesly i zajímavou změnu, kdy jezdily autobusy jinou trasou, než po provizorní spojce, která byla za tímto účelem v předstihu vybudována.
Tady je odkaz na video pořízené z autobusu jedoucího právě jinou trasou (blíže původní křižovatce) než po provizorní spojce, a pod tímto odkazem je k dispozici video dokumentující jízdu autobusů touto odlišnou trasou.

Další nová videa, zaznamenávající provoz autobusů městské dopravy na různých místech města Třebíče, můžete najít v seznamu mých videí nahraných na YouTube.
 


Komentáře

1 Tomáš Fiala Tomáš Fiala | E-mail | 27. května 2011 v 16:48 | Reagovat

Pěkné nové fotky (i nová videa). Jejich velkým plus je dokumentační hodnota (zachycují kromě běžného provozu i nějakou mimořádnost nebo aktualitu).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama