"Silničáři kvůli opravě mostu uzavřou silnici v Borovině"

22. května 2011 v 22:54 |  Mimořádnosti v provozu
Na víkend 28. a 29. května je naplánovaná úplná uzavírka úseku Koželužské ulice mezi křižovatkou s Řípovskou ulicí a křižovatkou s ulicí Hájenky.

Jak uvádí tento článek, tak autobusy MAD Třebíč budou mít, na rozdíl od individuální automobilové dopravy, průjezd dotčeným úsekem povolen, takže k omezení v MHD nedojde.

Provoz v tomto úseku Koželužské ulice je, z důvodu prací na rozšiřování vozovky, už několik týdnů sveden do jednoho jízdního pruhu a je řízen semafory - viz toto video z 27. dubna; nebo toto nové video z neděle 22. května - na tomto videu je také dobře vidět tzv. technologický most, který vede i nad Koželužskou ulicí, a jehož demontáž je právě důvodem plánované dvoudenní uzavírky silnice.

Přidám ještě jednu "informaci o neomezení provozu MHD".

Třebíčské slavnosti piva, které se konají pravidelně od roku 1996, a to vždy vybrané dva dny (pátek + sobota) ve druhé polovině května, se od roku 2000 do roku 2010 konaly na Karlově náměstí.
Ale zamítavý postoj příslušných pracovníků třebíčského městského úřadu k povolení uzavírky západní poloviny náměstí vedl organizátory slavností ke změně a 16. třebíčské pivní slavnosti se budou konat 27. a 28. května na zimním stadionu a v jeho okolí - tedy na stejném místě, kde se - jestli si to správně pamatuji - konaly i v letech 1996 - 1999.

Tím pádem se konání Třebíčských pivních slavností letos obejde bez omezení provozu městské autobusové dopravy - sice bude uzavřena ulice Kateřiny z Valdštejna, ale po ní žádná linka MAD Třebíč nejezdí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama