Dvě zajímavá videa ze 2. října aneb Co bylo včera, neplatí dnes

3. října 2011 v 19:59
"Co bylo včera, neplatí dnes" - tak tento slogan pro mě (z pohledu věcí souvisejících s třebíčskou MHD) neplatil jen v neděli, kdy jsem si původně myslel, že budu mít možnost ještě zdokumentovat autobusy jedoucí Fibichovou ulicí, ale nebylo to už možné, protože už se jezdilo obvyklou trasou - Koželužskou ulicí.

Něco podobného jsem si mohl říci i dnes, když jsem odpoledne jel spojem linky č. 3 z Karlova náměstí přes čtvrť Podklášteří.
Včera, kdy jsem jel jedním ze spojů této linky z Žerotínova náměstí na zastávku Palackého, jsem na Žerotínově náměstí mohl zdokumentovat výkop v těsné blízkosti konstrukce "čekárny" na této zastávce a na zastávce Palackého jsem pořídil toto video, na kterém je vidět dva "revoluční" letáky vylepené na konstrukci zdejší zastávky.

Ale dnes už bylo všechno jinak. Jak jsem si z interiéru autobusu jedoucího na lince č. 3 všiml, tak výkop na Žerotínově náměstí už byl zasypán, a "revoluční" letáčky už na zastávce Palackého také už vylepeny nebyly.
Odkazovaná videa jsou tedy, i když byla pořízena teprve včera, už dokumentací minulosti. (A já jsem velice rád, že jsem byl "ve správný čas na správném místě" a měl tu možnost je pořídit :-)


Tolik třetí článek, který sem vkládám během prvních tří říjnových (mimochodem - ve všech třech případech nádherně slunečných a s příjemnými, doslova letními teplotami) dní.
Dalším článkem, který se zde objeví ve čtvrtek, už konečně bude zmínka o chystaných změnách v třebíčské MHD a můj krátký komentář k této věci. (Jde o článek, který jsem napsal už asi před 14 dny, ale nechtěl jsem, aby "zapadl" mezi několika dalšími články o chystaných nebo již proběhnuvších mimořádností v provozu, takže jej zveřejňuji až nyní.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama