Předčasné ukončení uzavírky Koželužské ulice

2. října 2011 v 18:42 |  Mimořádnosti v provozu
Uzavírka části Koželužské ulice (v úseku od prostoru před areálem bývalé továrny BOPO až po křižovatku s ulicí Hájenky) a s ní spojené opatření v třebíčské MHD, kdy autobusy neobsluhovaly zastávku Borovina, BOPO a jezdily objízdnou trasou přes Fibichovu ulici - tak toto všechno trvalo dvakrát kratší dobu, než bylo původně plánováno.

Původně měla uzavírka probíhat po celou sobotu i neděli, tedy 1. i 2. října 2011, ale nakonec tomu bylo jinak - nový povrch vozovky v nově rozšířeném úseku Koželužské ulice byl položen již během soboty 1. října, takže celou neděli 2. října už jezdila veškerá doprava včetně třebíčské MHD svojí obvyklou trasou - po Koželužské ulici. Fibichova ulice už byla v neděli 2. října opět klidnou vedlejší ulicí s jednosměrným provozem. Obsluhována pochopitelně znovu mohla být i zastávka Borovina, BOPO.

Dobrou zprávou pro řidiče je, že (konečně) po cca půlroce zde skončil kyvadlový provoz řízený semafory. Nyní už se v uvedeném úseku Koželužské ulice jezdí v obou jízdních pruzích a bez zdržujícího čekání na zelenou. :-)

Odkazy na videa pořízená v oblasti Fibichovy, resp. Koželužské ulice v sobotu 1. října a v neděli 2. října:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama