Další ex-pelhřimovské Citaro v Třebíči a přesun Mercedesu Citaro ev. č. 32 do Slaného

2. prosince 2011 v 16:55 |  Zajímavosti z provozu
Minulý týden došlo ve vozovém parku TRADO-MAD k zajímavé změně.

V provozu MHD Třebíč se již neobjeví Mercedes Citaro s RZ 8S8 92-79, který měl být přesunut do jiného provozu MHD, provozovaného jedním ze společností z koncernu Icom transport, a to do Slaného, kde jezdíval už v letech 2006 -2008.
Více informací o minulosti tohoto vozidla a několik fotografií z jeho dřívějšího působení ve Slaném je k dispozici na stránkách seznam-autobusu.cz a v článku o MHD Slaný (autobus tehdy měl ještě jinou RZ, a to 6A1 26-47).

Místo tohoto autobusu přišel do Třebíče jiný Mercedes Citaro, opět jde o přesun v rámci koncernu Icom transport.
Po (dnes již vyřazeném) Mercedesu O405 s RZ 3J9 10-74 a Mercedesu Citaro se SPZ JIJ 18-73, došlo k již třetímu přesunu autobusu z MHD Pelhřimov do MHD Třebíč. "Novým" autobusem je pouze dvoudvéřový (!) Mercedes Citaro se SPZ JIJ 48-13.

Prvních několik fotografií tohoto autobusu z jeho nového působiště jsem vložil do této složky. Příjezd autobusu do prostoru zastávek na Karlově náměstí a odjezd od nich jsem zdokumentoval na toto video.
Fotky tohoto autobusu z jeho působení v Pelhřimově najdete na těchto stránkách a také na těchto stránkách. Kromě něj jsou zde vidět i další dva Mercedesy, které následně byly přesunuty z Pelhřimova právě do Třebíče.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama