Přidání funkcí "Rubriky" a "Odběr novinek" na lištu v levé části stránky

17. prosince 2011 v 0:01
V průběhu minulého týdne jsem provedl drobná vylepšení funkcí těchto stránek, která chci popsat v tomto krátkém článku.

Především, do lišty umístěné v levé části stránky jsem přidal položku s názvem "Rubriky" a založil v ní šest rubrik s různými tématy. Do nich jsem pak zařadil většinu článků, které jsem sem za necelé tři roky existence těchto stránek napsal.

Takové rozdělení do tématických rubrik usnadní vyhledávání článků, zejména v případě těch článků, které se netýkají aktuálního dění v MHD Třebíč (a tím pádem je lze dohledat v Archivu článků podle konkrétního data), ale pojednávají o minulosti nebo naopak budoucnosti třebíčské MHD (a datum vydání takových článků nijak nesouvisí s tím, čeho se týkají).

Některé články jsem ponechal bez zařazení do některé z rubrik. Naopak některé jiné články by se možná tématicky hodily do více rubrik současně, to ale není možné, každý článek může být zařazen pouze do jedné rubriky. V takovém případě jsem vybral tu, která mi subjektivně přišla nejvhodnější.

Dalším drobným vylepšením je přidání funkce "Odběr novinek" do dolní části lišty v levé části stránky. Pokud se vám líbí moje stránky a chcete, aby vám na váš e-mail přicházely informace o novinkách na těchto stránkách, potom stačí, když zadáte do příslušné kolonky svoji e-mailovou adresu a následně v potvrzovacím e-mailu, který vám bude do vaší e-mailové schránky odeslán, kliknete na potvrzovací odkaz. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama