Fotky a videa z 23. ledna 2012

24. ledna 2012 v 0:15 |  Aktualizace fotogalerie
Do fotogalerie jsem nahrál fotky pořízené v pondělí 23. ledna 2012.

V předchozím článku jsem psal o tom, jak se v Třebíči držel od 14. ledna sníh. Ve dnech následujících po napsání článku to bylo jako na houpačce - už toho 20. ledna téměř všechna sněhová pokrývka odtála, pak zase něco napadlo, ale o tři dny později, 23. ledna, už zase byly třebíčské ulice bez toho bílého svinstva (což se pak ale změnilo v pozdních večerních hodinách...).

Během tohoto docela teplého (odpoledne bylo asi 8 stupňů nad nulou), ale i větrného dne jsem zdokumentoval několik autobusů v prostoru konečné zastávky Za Rybníkem. Hlavně jsem se zaměřil na dokumentaci tří nejnovějších přírůstků do vozového parku - autobusů MAN Lion´s City.
Na fotkách (například zde) je také vidět, že po dlouhé řadě měsíců je opět (byť jen částečně) napuštěn Borovinský rybník - po většinu roku 2011 byl zcela vypuštěn a jeho dno zarůstalo zelení.

Sérii fotek autobusu MAN Lion´s City s RZ 4J4 20-66 z prostoru zastávky Za Rybníkem najdete pod tímto odkazem; série fotek autobusu stejného typu s RZ 4J4 20-67 je nahrána v příslušné galerii (zde).
Tyto dva autobusy jsem v prostoru smyčky Za Rybníkem zdokumentoval i na video.
Třetí z MANů, ten s registrační značkou 4J4 20-65, jsem 23. ledna zdokumentoval pouze na video u hráze Borovinského rybníka a také za zastávkou Borovina, BOPO.

Mimochodem, zastávka Borovina, BOPO je další ze zastávek (kromě ní i zastávky Týn, Hrotovická, Kosmákova, U Kotelny, Nová, Samešova; možná i nějaká další - nesledoval jsem provoz v Ptáčově, Žďárského ulici či okolí Jiráskovy ulice; nevím, jestli tam nedošlo k nějaké změně), u kterých byl instalován nový prosklený přístřešek. Dobře je to vidět na této fotce.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama