Fotky a videa z 18. (+ i 17.) března 2012

19. března 2012 v 0:38 |  Aktualizace fotogalerie
V předchozím článku jsem psal o fotkách a videích pořízených v sobotu 17. března 2012 téměř nebo zcela za tmy. V neděli, kdy bylo téměř stejně tak krásně a teplo jako v první víkendový den, jsem pořídil několik dalších fotek i videozáznamů ještě za světla (toho nevyužít by bylo škoda Usmívající se). V určitých případech navazují nedělní fotky/videa na ty sobotní.

Jednak jde o tři fotky již zmiňované reklamy na Mercedesu Citaro (CNG) s evidenčním číslem 50 (viz tady, tady a tady). Na fotkách pořízených v neděli za denního světla více vyniká barva reklamy, která se více blíží zelené než modré (na sobotních "potemnělých" fotkách to vypadalo spíše "do modra").

A dále jde o dva videozáznamy, dokumentující stejnou věc, ale jak v sobotu ve tmě, tak v neděli (ještě) za světla - "vyvalenou" vitrínu na zastávce Karlovo náměstí (pro linky č. 2 a 3 pro směr jízdy na Podklášteří) a odjezd MANu s ev. č. 38 od zastávky Dřevařské závody. Zatímco zdokumentovaný sobotní spoj (s odjezdem z této zastávky v 19:20 h) má jako konečnou zastávku na displeji uvedenu Týn, tak zdokumentovaný nedělní spoj (s odjezdem z této zastávky v 17:20 h) má konečnou zastávku Hřbitov. Spolu s linkou č. 2 tak dochází k zajištění přímého spojení Nového hřbitova prakticky se všemi městskými částmi - a je to tak správně. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama