Mercedes Travego s RZ 3U6 02-20 u zastávky Atomhotel

4. března 2012 v 0:36 |  Zajímavosti z provozu
V pátek 2. a v sobotu 3. března 2012 se na třebíčském zimním stadionu (zvaném "Mann+Hummel Arena") odehrál 3., resp. 4. zápas čtvrtfinálové série play-off 1. hokejové ligy mezi Horáckou Slavií Třebíč a týmem HC Slovan Ústečtí Lvi. Po prvních dvou zápasech, kdy hokejisté Ústí nad Labem vyhráli oba domácí zápasy, vyhráli i v obou uvedených třebíčských zápasech a s celkovým skóre 0:4 na zápasy postoupili do semifinále play-off (ukázky ze sobotního zápasu najdete pod tímto odkazem).

Z pohledu dokumentace autobusů znamenala dvojice těchto hokejových utkání možnost zdokumentovat autobus hokejistů Ústí nad Labem, který byl - možná tak trochu nešikovně - zaparkován v blízkosti zastávky Atomhotel - zčásti na chodníku, zčásti ve vozovce Jelínkovy ulice (právě v hotelu Atom byli hokejisté týmu z Ústí nad Labem po dvě noci ubytováni). Jde o Mercedes Travego s registrační značkou 3U6 02-20, na bocích má nalepená loga a název hokejového týmu, na zádi má nalepenu reklamu na jednoho z týmových sponzorů.

Ve čtvrtečním pozdním večeru jsem u zastávky Atomhotel zdokumentoval kromě odjezdu Karosy B952 právě i odstavený Mercedes Travego - viz toto video.

V pátek ráno jsem autobus zdokumentoval i fotograficky spolu s Karosou B932E s ev. č. 41. A nakonec v sobotním odpoledni se mi povedlo nejen pořídit tuto fotku "ústeckého" Travega spolu s Mercedesem O345 Conecto s ev. č. 31, ale vzápětí také odjezd onoho Travega směrem k zimnímu stadionu - viz toto video.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama