Označníky na zastávce Řípov, rozcestí

5. března 2012 v 18:45 |  Zajímavosti z provozu
Jednou ze zastávek, u kterých byl instalován i označník nového typu, je i zastávka Řípov, rozcestí. K instalaci označníku došlo, na rozdíl od většiny dalších zastávek (přesněji řečeno všech kromě této a zastávky Kosmákova pro směr jízdy linky č. 1 do centra města) nedříve až ve druhé polovině listopadu roku 2011. Když jsem tudy naposledy jel (což bylo 15. 11. 2011), ještě tam nové označníky nebyly.

V případě zastávky Řípov, rozcestí je situace o to zajímavější, že zde nejde o náhradu starších označníků novými, ale o instalaci vůbec prvních označníků, které se zde nacházejí. Dříve totiž byly jízdní řády vyvěšovány buď na nedaleký sloup elektrického vedení, anebo nebyly vyvěšeny vůbec.

Nové označníky zastávky Řípov, rozcestí jsem v pondělí 5. března 2012 zdokumentoval na toto video. Kromě označníků je zde vidět i odjezd Mercedesu Conecto s evidenčním číslem 23 na odpoledním spoji linky č. 9 do Poušova. O několik minut později jsem stejný autobus zdokumentoval na stejném místě při jeho cestě opačným směrem - viz tady a tady.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama