Tři videa ze slunečné a horké jarní "výlukové" soboty 28. 4. 2012

28. dubna 2012 v 20:50 |  Zajímavosti z provozu
V sobotu 28. dubna 2012 jsem zdokumentoval provoz autobusů MHD Třebíč v oblasti Nových Dvorů a Týna, pochopitelně se zaměřením na zdokumentování nevšedních situací jako cesta autobusů částí ulice, po které v běžném, "bezvýlukovém" provozu žádná linka MHD Třebíč nejezdí; nebo se zaměřením na zdokumentování autobusů jedoucích na určitých linkách v místech, kudy ta která linka v "bezvýlukovém" provozu nejezdí.

Většinu z uvedeného mám zdokumentováno na několika desítkách fotek, jejichž úprava a zpracování však zabere určitý čas - možná se opět nachyluje k opakování loňské a zčásti i předloňské situace, kdy jsem v jarním i letním období z důvodu nedostatku volného času nahrával fotky autobusů do galerie obrázků s několikatýdenním, výjimečně až několikaměsíčním zpožděním. :-)

Každopádně, i proto nyní do tohoto článku vložím pouze odkazy na tři videa (jejichž zpracování je, zejména pokud jde o jednu videosekvenci bez nutnosti sestříhávání a úpravy mnoha videosekvencí, časově jednodušší):


Během pořizování tohoto videa jsem zažil tzv. setkání třetího druhu s lidskou hloupostí, nicméně i právě z časových důvodů (ale i z toho důvodu, že jednouše nemám rád "vynechávání zvuku" a zde jde o video dokumentující neopakovatelnou situaci - situaci způsobenou krátkodobou uzavírkou) jsem se rozhodl video zveřejnit bez jakýchkoliv úprav.

Žádná pracovní vozidla ani žádní pracovníci, poslední vrstva povrchu vozovky byla položena na celé ploše křižovatky. Zbývalo snad jen domalovat vodorovné značení. Myslím si, že výluka opravdu byla otázkou soboty a že zítra bude provoz MHD Třebíč již probíhat bezvýlukově. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama