Tři Mercedesy bez reklamy na "Autosklo K + M", Karosa B952 s ev. č. 47 s reklamou na O2

25. května 2012 v 22:49 |  Zajímavosti z provozu
V první polovině května byly odstraněny reklamy na společnost "Autosklo K + M" ze zadních skel těch autobusů, které ji od loňského podzimu "nosily" (po kliknutí na odkaz se vám zobrazí nejnovější fotka nebo video, dokumentující zadní sklo toho kterého autobusu již bez uvedené reklamy) - Mercedesu Conecto s ev. č. 23, Mercedesu Citaro s ev. č. 28, Mercedesu Conecto s ev. č. 56.

Naopak nová reklama (na mobilního operátora O2) nalepená na zádi autobusu (nejen tedy pouze na zadním skle, podobně jako u Citara CNG s ev. č. 50) se objevila u Karosy B952 s ev. č. 47. Zde vypíchnu zajímavost, že na reklamním polepu je uvedeno i číslo "47". Na rozdíl od reklam na Mercedesech Citaro CNG, instalace této reklamy tedy neznamenala "zmizení" údaje s evidenčním číslem.

Uvedený seznam změn v reklamních polepeních autobusů nemusí být úplný, v posledních několika týdnech jsem provoz třebíčské MHD nijak cíleně nesledoval a neviděl jsem tedy ani všechny autobusy. V galerii obrázků jsou nyní nahrány fotky s datem pořízení do 24. května (včetně), ale skutečně jde spíše jen o několik náhodně pořízených snímků.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama