Další případ(y) nedodržení stanoveného času odjezdu pozdně-večerního spoje linky č. 8 od zastávky Nádražní

2. května 2012 v 22:42
Před několika desítkami minut, konkrétně ve chvíli, kdy moje hodinky ukazovaly čas 22 hodin 11 minut a asi 15 sekund (a jak jsem se nyní ujistil, ukazovaly zcela přesný čas), odjela od zastávky Nádražní Karosa B952 s evidenčním číslem 26, jedoucí na lince č. 8. Odjela tedy o 1 minutu a přibližně 45 sekund dříve, než jaký čas je stanoven v platném jízdním řádu této linky, který je vyvěšen na této zastávce i dostupný na internetu. Odjela ve chvíli, kdy jsem byl od zadních světel autobusu vzdálen jen asi 10 metrů (v zastávce zastavila, protože zde jeden člověk vystupoval. Ještě jsem na toho člověka volal, ať on zavolá na řidiče, ať počká. Nezavolal a řidič nepočkal - odjel s uvedeným předstihem...). Shodou okolností se tak stalo v silném dešti, který ale naštěstí po chvíli polevil. Bohužel, tentokrát tuto situaci nemám zdokumentovanou. :-(

Pane řidiči (bohužel nevím, kdo vůz řídil - autobus jsem viděl jen zezadu), "děkuji" vám za to ujetí a za to, že jste - stejně jako prakticky dennodenně vaši kolegové - odjel s tímto spojem ze zastávky Nádražní dříve, než vám to stanovuje jízdní řád, který v případě tohoto spoje platí již více než 6 let (takže za tu dobu byste snad mohli se naučit jej dodržovat, a pokud se vám jízdní doby v něm stanovené nezdají, tak projevit iniciativu k jeho úpravě).

Více do tohoto článku psát nebudu, více jsem o této problematice (stejně jako o dalších příkladech neschopnosti dopravce) napsal v jiných článcích, takže bych se nyní jen opakoval.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama