Další verze jízdních řádů linky č. 8 na zastávkách ve směru od Jitony

15. května 2012 v 17:46
Jak jsem psal v tomto článku, tak od počátku dubna tohoto roku platil stav, kdy jízdní řády linky č. 8 na zastávkách pro směr jízdy od Jitony na Karlovo náměstí (ev. na Samešovu) uváděly zastaralý název "Tusculum" místo správného názvu "Jitona". K této chybě došlo při výlepu nové verze jízdních řádů, která byla vynucena posunem časových poloh některých spojů této linky.

Jak jsem si dnes všiml, tak minimálně na zastávkách Karlovo náměstí a Nádražní (avšak předpokládám, že ke změně došlo u všech zastávek) již jsou vyvěšeny jízdní řády se správným názvem "Jitona". Během dvou měsíců tedy jde již o třetí různou verzi jízdních řádů této linky pro tento směr jízdy. :-)

Video dokumentující jízdní řád na zastávce Nádražní se obzvláště zaměřuje na časový údaj odjezdu posledního, pozdně-večerního spoje této linky. Je to 22:13 h, slovy DVACET DVĚ HODINY A TŘINÁCT MINUT. To jen pro připomenutí. Je docela dobře možné, že v nejbližší době budu opět chtít tohoto spoje využít, tak se nechci znovu dočkat něčeho, co jsem zde už několikrát zmiňoval. A předpokládám, že ani nebude docházet k tomu, že by autobusy zrovna na této zastávce nějak výrazně dlouho tzv. čekaly na čas, protože z předchozí zastávky Březinova mají stanoven čas odjezdu na 22:11 h a cesta od zastávky Březinova na zastávku Nádražní nějakou chvilku také trvá. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama