Další fotky z pondělí 11. června 2012 - konečná Za Rybníkem a zastávka Borovina, BOPO

28. června 2012 v 19:21 |  Aktualizace fotogalerie
Několik zajímavostí spjatých s fotkami a videozáznamy, které jsem pořídil v pondělí 11. června, jsem již uvedl do předchozích článků, zde popíši ten zbytek. :-)

Tehdy jsem se zaměřil i na dokumentaci stávající konečné zastávky a obratiště Za Rybníkem, kterému zbývá jen posledních několik týdnů provozu v současné podobě. Fotky zde pořízené dokumentují nejen samotnou zastávku, ale i něco dalšího, co bylo v minulých týdnech vybudováno - jde o stezku vedoucí právě od zastávky Za Rybníkem do Starče. Díky ní už mohou lidé chodit mezi těmito místy daleko bezpečnějším způsobem, než když museli chodit po okraji silnice II/410. Vyústění nové stezky je vidět například na této nebo této fotce; ještě lépe pak na dvou videích, která jsem toho dne v prostoru obratiště pořídil, viz tady a tady.

V průběhu minulých měsíců moc hezky prokouklo průčelí jedné z budov předního traktu bývalé borovinské továrny, jak je vidět v pozadí této fotky, lépe pak na tomto videu.

Další změnou, které jsem si 11. června všiml, je demontáž reklamních "nástěnek" v prostoru nad okny na levé straně interiérů některých autobusů (naproti prostředním dveřím). Tuto věc ale nemám nijak zdokumentovanou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama