"Dočasný přesun autobusových zastávek v sídlišti Za Rybníkem"

9. června 2012 v 17:00 |  Mimořádnosti v provozu
Konečná zastávka a obratiště Za Rybníkem počítají poslední týdny svého provozu v takové podobě, v jaké je známe. Během přestavby jejích prostor bude po dobu cca 1 měsíce realizováno zajímavé opatření, kdy se budou autobusy MHD Třebíč objevovat i v místech, kde se dost možná dosud nikdy neobjevily, anebo kde se objevily snad možná jen jediný den v historii (loni 1. října.). Viz informace z oznámení umístěného na stránkách www.trebic.cz:

"O letních prázdninách bude probíhat rekonstrukce autobusové otočky v sídlišti Za Rybníkem. Souběžně bude město stavět nový výjezd ze čtvrti. Zastávky se proto dočasně přesunou na náhradní místo.

Provizorní provoz se týká MAD i linkové dopravy. Termínem je pátek 13. červenec 7:00 hodin až středa 15. srpen 24:00 hodin. Náhradní zastávky zřídí odbor dopravy městského úřadu o několik stovek metrů dále. Ve Fibichově ulici bude poblíž garáží výstup, v Okružní ulici bude nedaleko pošty nástup.

Místní obyvatelé se musí připravit na přechodnou jednosměrku. Kvůli zvýšenému průjezdu autobusů bude nutné také osadit změnu přednosti v jízdě. Městský úřad žádá řidiče osobních automobilů i chodce o vstřícnost a zvýšenou opatrnost."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama