Fotky a videa ze 4. a 5. června 2012

6. června 2012 v 23:13 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem nahrál fotky pořízené v pošmourných dnech (ve druhém případě i ve dni docela chladném) 4. a 5. června 2012. Celkem jde o 13 fotek autobusů.

Za bližší připomenutí může stát tato fotka Mercedesu Citaro s ev. č. 42, jedoucího tou částí Cyrilometodějské ulice, ve které někdy počátkem roku 2009 bylo zbouráno několik domů. Jejich rozvaliny byly v nedávné době zakryty dřevěným "bedněním", jak je právě vidět v levé části této fotky.

Tato fotka pro změnu dokumentuje nejen příjezd Tedomu C12G s ev. č. 22 do zastávky Bráfova, ale i provizorní značky "zákaz stání" a "přechod pro chodce". Ty jsou náhradou - nevím však, z jakého důvodu - předchozích, pevně upevněných značek, které jsou vidět v pravé části záběru tohoto videa, které jsem právě za účelem srovnání nahrál na YouTube. Video bylo pořízeno v pátek 16. prosince 2011 v 17:24 h, tedy již za úplné tmy, takže bohužel ty značky tam není tolik vidět, ale přece jen zřetelné jsou. :-)

Odjezd uvedeného Tedomu C12G s ev. č. 22 od zastávky Bráfova jsem následně nahrál na toto video (tam je ta provizorní dopravní značka vidět zřetelněji - inu, za světla. Toho nevyužít by byla škoda. Usmívající se)

Z autobusu jedoucího na lince č. 3 jsem pořídil krátké video dokumentující průjezd po novém povrchu křižovatky ulic Marie Majerové a Kapitána Jaroše (pro připomenutí - 25. dubna t. r. to tam vypadalo takto.

Toto video dokumentuje odjezd Mercedesu Citaro s ev. č. 42 od zastávky Atomhotel. Na videu je kromě toho vidět stavbu lešení na budově hotelu Atom. Navíc jde o dokumentaci prostoru, který by měl v dohledné době změnit svoji podobu - v plánu je rozšíření ulice tak, aby v prostoru před křižovatkou s Velkomeziříčskou ulicí vznikly celkem tři jízdní pruhy.

A na závěr ještě jedno video, které se sice týká MHD Třebíč, ale pro jeho pořízení jsem nemusel ani vstávat od počítače. :-) Jde o dokumentaci toho "brouzdání po stránkách www.mhdspoje.cz" a všech těch chyb, které jsem popisoval v tomto článku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama