Návrat Mercedesu Citaro s někdejším ev. č. 32 a vyřazení ex-pelhřimovského Citara s ev. č. 27

11. června 2012 v 21:09 |  Zajímavosti z provozu
V pondělí 11. června 2012 jsem po delší době cíleněji sledoval provoz MHD Třebíč a pořídil i menší než malé množství fotek a videosekvencí. Druhé jmenované záhy nahraji na YouTube, s fotkami (s jednou výjimkou - viz dále) to asi bude (jako ostatně i v některých dřívějších případech) trvat o něco déle. Ale nevadí, popis věcí, které jsem dnes spatřil nebo se o nich dozvěděl, stejně vyjde na několik článků. Tento tedy budiž jen prvním z určité série. :-)

Jen z protijedoucího autobusu dnes oko mé zahlédlo (a ruka má - alespoň přes sklo autobusu - fotograficky zdokumentovala) autobus MHD Třebíč bílé barvy, s červenými proužky, ale bez evidenčního čísla. A s registrační značkou, která mi nic neříkala. Ale ta barevná kombinace a umístění doplňků se mi povědomé zdály. No a stopa to byla správná, neboť - jak jsem se záhy dozvěděl - jde o tento Mercedes Citaro, který v Třebíči jezdíval do listopadu 2011, a to pod číslem 32. K přesunutí tohoto vozidla z jeho pražského působiště zpět do Třebíče mělo dojít teprve minulý týden.

To však není jediná změna ve vozovém parku společnosti TRADO-MAD. Vyřazen naopak byl ex-pelhřimovský Mercedes Citaro se SPZ JIJ 48-73 a ev. č. 27. K jeho vyřazení však došlo již před delší dobou, minimálně před několika týdny (já jsem jej v provozu naposledy viděl a zdokumentoval 18. března t. r.).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama