Postřehy z brouzdání po stránkách www.tradomad.cz a www.mhdspoje.cz počtvrté

1. června 2012 v 21:46
Dnes jsem znovu zabrouzdal na stránky dopravce www.tradomad.cz, respektive na (z těchto stránek odkazované pod ikonkou s názvem "jízdní řády") stránky www.mhdspoje.cz. A velice se divím. :-)

Z jízdních řádů jednotlivých linek ve verzi pro pracovní dny od časů odjezdů jednotlivých spojů zmizely nesmyslné poznámky, které značily, jako by snad v pracovních dnech v období školních prázdnin nebyla třebíčská MHD v provozu (čímž tedy došlo k odstranění jedné z chyb, na které jsem poukazoval v několika dřívějších článcích). I konečná zastávka linky č. 8 je zde již uvedena správně jako "Jitona", nikoliv "Tusculum". Ale...

Ale naopak se tam znovu objevila jiná chyba (která byla v předchozí verzi, která platila např. 21. května 2012, kdy jsem sem psal zatím poslední článek na toto téma, již odstraněna). Ve výběru směrů jízdy linky č. 1 je opět nesmyslně uvedeno "Karlovo náměstí" (místo správného "Poliklinika"), u linek č. 2 a č. 4 stejně tak (nemluvě o tom, že u linky č. 4 je dále uveden směr "Atom hotel", nikoliv však "Týn"). Směr "Poliklinika" je ve "výběru směru" uveden jen u linky č. 5. Ovšem ta, jako na potvoru, k poliklinice vůbec nejezdí...

U linky č. 7 si ve "výběru směru" můžete vybrat mezi směry "Ptáčov" (což je správně) a "Hřbitov" (což je naopak naprostý nesmysl); u linky č. 8 mezi směry Týn (další chyba) a Samešova; a nakonec u linky č. 9 je možnost výběru cílových zastávek "Karlovo náměstí" (což je správně) a Autobusové nádraží (což je další nesmysl, nemluvě o tom, že na autobusové nádraží v bezvýlukovém provozu žádné spoje MHD Třebíč s cestujícími nejezdí).

Uvedené nesmysly (stejně jako další dosud neodstraněné nesmysly jako např. neexistující spoje linky č. 2) jsou na obou verzích stránek - jak na této (na kterou se dostanete, pokud kliknete na odkaz "jízdní řády" přímo z výchozí stránky www.tradomad.cz), tak i na této, na kterou se dostanete ze stejných stránek, ovšem v případě, že jste už na nich předtím klikali na jiný odkaz.

Má smysl psát pro tuto chvíli něco dalšího? Asi ne. Škoda slov. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama