Zastávka Autodružstvo (ve směru z centra) v přesunuté poloze

25. června 2012 v 14:53 |  Zajímavosti z provozu
Další zajímavosti, které jsem si všmil během onoho zamračeného pondělí 11. června 2012, byla přesunutá zastávka Autodružstvo. Ještě 18. dubna t. r. tomu bylo tak, že zastávka "Autodružstvo" pro směr jízdy z centra města byla přesunuta z jejího dřívějšího umístění (u mostu vedoucího právě k Horáckému autodružstvu) na zastávku linkových autobusů, nacházející se o několik set metrů západním směrem (před areálem společnosti Colas). Nyní už tomu je jinak - zastávka je přesunuta až za křižovatku ptáčovské silnice s hlavní silnicí I/23. Tedy naopak směrem východním a vlastně až za značky oznamující vjezd do Třebíče/výjezd z Třebíče.

Cestu autobusem okolo této zastávky, která je vymezena pouze provizorním, přenosným označníkem, jsem onoho 11. června zdokumentoval na dvě videa, toto a toto.

Jen si tak říkám, jak je ale možné, že o tomto přesunu zastávky není ani slovo na oficiálních internetových stránkách dopravce www.tradomad.cz? Přesunutí některé ze zastávek o několik set metrů - ani taková věc za pár řádků strohého textu nestojí? :-(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama