Fotky a videa z 9. - 12. července 2012

17. července 2012 v 21:25 |  Aktualizace fotogalerie
V období od pondělí 9. 7. do čtvrtka 12. 7. jsem zdokumentoval (jak formou fotek, tak i několika videí) několik zajímavostí v rámci MHD Třebíč.

V pondělí 9. července jsem, jak jsem již naznačil v jednom z předchozích článků, něco málo zdokumentoval v prostoru zastávky Za Rybníkem a její blízkosti. Tehdy již byl dokončen výstupní ostrůvek ve Fibichově ulici, ale ještě u něj nebyl instalován provizorní označník. Viz toto krátké video. Další zajímavosti, které jsem si zde všiml, byla změna grafitti uvnitř čekárny sloužící pro čekání na spoje účelové dopravy JE Dukovany, viz toto video. I v tomto případě jde, podle mého názoru, o velice vkusné a povedené dílo. :-)

Dále jsem zde pořídil několik fotek nedávno se navrátivšího Citara a také čelo Tedomu C12G s ev. č. 44, u kterého byl zřejmě vyměněn jeden z čelních dílů - nyní vpředu chybí evidenční číslo i část červených proužků.

Časného rána 10. 7. jsem na Karlově náměstí pořídil mj. fotku Citara s ev. č. 42 v pozadí se třemi příslušníky čapí rodiny na komíně a jedním letícím. :-)

S konečnou zastávkou Za Rybníkem v její dosavadní podobě jsem se rozloučil 11. 7. touto fotkou Mercedesu Citaro CNG s ev. č. 25 a dále pořízením tohoto videa, ve kterém jsou obsaženy vidosekvence s (mezitím již konečně vyvěšenou) informací o dočasném přesunu zastávky, dokumentací stále neaktuálního jízdního řádu linky č. 1 a také dokumentací dočasné výstupní i nástupní zastávky ve Fibichově, respektive Okružní ulici.

Dvě z fotek Karosy B932 s ev. č. 45, pořízených 11. 7. v prostoru konečné zastávky Poliklinika, zobrazují mj. i černý prapor na budově polikliniky, vyvěšený na počest právě zesnulého praktického lékaře a také někdejšího městského zastupitele, MUDr. Karla Kabátka.

Téhož dne jsem si všiml, že u konečné zastávky Hřbitov chybí označník! Jízdní řády dvou linek (č. 2 a č. 5), které sem jezdí, jsou vyvěšeny na přilehlé zdi... Chybějící označník je vidět na této fotce; navíc i jízdní řády je vidět na tomto videu.

Ve čtvrtek 12. 7. jsem pak zdokumentoval záď Karosy B952 s ev. č. 47 již s odstraněnou reklanou na GE Money Bank.

Fotek a videí pořízených v uvedeném období existuje více, než uvádí výše uvedený popis; další fotky najdete ve složkách patřících jednotlivým autobusům + v mém účtu na YouTube.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama