O (ne)uzavírce konečné Za Rybníkem, která měla být zahájena 13. 7.

10. července 2012 v 17:22 |  Mimořádnosti v provozu
Prvním místem, kam v pondělí 9. července dopoledne směřovaly mé kroky po návratu z povedeného dvanáctidenního putování po (převážně zahraničních) zajímavých místech, (mj. i zajímavých provozech MHD) byl prostor konečné zastávky Za Rybníkem ve čtvrti Borovina, s tím, že půjde asi o moji poslední dokumentaci tohoto místa před zahájením přestavby obratiště, která měla začít, jak stálo na oficiálních stránkách města, již tento pátek, tedy 13. července 2012.

K mému překvapení však ani na této zastávce, ani na jiných zastávkách MHD Třebíč, ani v interiéru autobusů, není o této stavbě (s níž souvisí dočasný přesun zastávky Za Rybníkem) ani zmínka. To tedy znamená jednu z následujících variant:

1. Ke stavbě + opatření v MHD k uvedenému datu nedojde, na stránkách www.trebic.cz je uvedena chybná informace, která není ani nijak "opravena" jiným článkem.

2. Ke stavbě + opatření v MHD k uvedenému datu (tedy již za 3 dny) dojde a jedinou informací, která o tom 4 dny před jejím zahájení informovala, byl (co se týče internetových zdrojů) měsíc starý článek na stránkách města. Zatímco dopravce informování (jak na vývěskách, tak i na svých stránkách) cestujících ignoruje.

Je mi docela jedno, která z výše uvedených nehezkých možností je pravdivá, spíše už nad tím jen kroutím hlavou. Logicky bych spíše tipoval tu první, ale - uvidíme... Je to pro mne docela "kvalitativní skok", zejména po zmíněném nedávném sledování + i používání systémů MHD v jiných městech, kde jsem se mohl na informace ze zastávek + z internetových stránek spolehnout. :-(

Samotný popis fotek + videí (nejen) ze zastávky Za Rybníkem přinesu v dalším, samostatném článku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama