Objízdná trasa za uzavřenou ul. A. Kratochvíla na fotkách a videích z 29. července 2012

30. července 2012 v 7:58 |  Zajímavosti z provozu
Jen krátce nyní splním "zpravodajskou povinnost" o tom, jak to bylo s informováním o nadcházejících uzavírkách ulic a s nimi souvisejícími objízdnými trasami linek třebíčské MHD - právě v pátek 13. července brzy ráno, cca 1 - 2 hodiny, jsem si v interiéru náhodně spatřených autobusů všiml vylepeného papíru s informacemi, patrně tedy dopravce opravdu nakonec informoval o uzavírce konečné zastávky Za Rybníkem ještě (byť těsně) předtím, než tato uzavírka byla zahájena.

Po více než 16 dnech prožitých mimo Třebíč jsem se vrátil právě včas Usmívající se, abych zdokumentoval autobusy jedoucí mimo ulici Augustýna Kratochvíla a Benešovu ulici a náhradně zastavující u dvou provizorních zastávek ve Velkomeziříčské ulici. Fotky pořízené v neděli 29. července večer dokumentují jednak autobusy u těchto dvou zastávek, jednak jízdu autobusů v tom úseku Velkomeziříčské ulice, ve kterém MHD Třebíč běžně nejezdí - tzn. mezi křižovatkou s ul. A. Kratochvíla a U Studánky a křižovatkou s ul. Benešovou a Cyrila Boudy.

Onoho večera jezdily na spojích linek č. 4 a 5, a tudíž jsou zdokumentovány na fotkách, tyto tři autobusy: MAN Lion´s City s ev. č. 38, Karosa B932E s ev. č. 46 a Tedom C12G s ev. č. 55. Několik videosekvencí pořízených v uvedeném období a oblasti jsem sestříhal do tohoto videa.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama