Uzavírka konečné Za Rybníkem skutečně začne v pátek 13. července 2012 v 7:00 h

11. července 2012 v 13:46 |  Mimořádnosti v provozu
Tak o čem jsem zde pochyboval, se dnes již vyjasnilo, a platí druhá z uvedených variant - uzavírka konečné zastávky Za Rybníkem a dočasný přesun zastávek do Fibichovy a Okružní ulice, to vše opravdu začne již v pátek 13. července 2012 v 7:00 h. Jinými slovy: ještě pouhé 4 dny před zahájením uzavírky o této věci nedal dopravce vědět vůbec žádným způsobem, a ještě dnes, tedy 2 dny před zahájením uvedeného omezení, dává o této věci dopravce vědět pouze plakátem na samotné konečné zastávce Za Rybníkem - tedy nikoliv na ostatních zastávkách, na vývěskách ve vozidlech, či na svých oficiálních internetových stránkách.

Ale stále si můžete na ostatních zastávkách přečíst o tom, že 28. dubna se letos nejezdilo přes křižovatku ulic Kapitána Jaroše a Marie Majerové, a že 4. a 5. května byla určitá omezení související s Třebíčskými slavnostmi piva...

Na konečné zastávce Za Rybníkem + i na jiných místech Třebíče jsem i dnes drobně zdokumentoval provoz MHD Třebíč, ale stejně jako o fotkách a videích z předvčerejšího dne, tak i o tomto pojednám až v následujícím článku, případně článcích.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama