"Jízdní řády budou v prodeji (znovu až) ve středu 29. 8. 2012"

27. srpna 2012 v 17:21 |  Postřehy z optimalizace MHD
Ačkoliv jsem si před časem dával za cíl nezveřejňovat dva články krátce po sobě, nyní učiním výjimku, abych učinli zadost jakési zpravodajské povinnosti, protože vidím, že ani stránky dopravce www.tradomad.cz, ani stránky města www.trebic.cz, o tomto nyní nepíší:

Nové jízdní řády MHD Třebíč vydané v "knižní podobě" a prodávané na autobusovém nádraží jsou v tuto chvíli vyprodány, k prodeji mají znovu být až ve středu 29. 8. Informaci o této věci mám pro jistotu zdokumentovanou na tomto videu. Oznámení se vlastně tváří tak, jako by jízdní řády ještě předtím v prodeji nebyly (chybí tam slovo jako "znovu" či "opět"), ale není tomu tak - ostatně na několika autobusech jsem dnes viděl za čelním sklem oznámení (v tuto chvíli irelevantní) o tom, že jízdní řády budou v prodeji od 15. 8. (což možná byly - nevím, nesledoval jsem tehdy provoz MHD Třebíč - ale nyní v prodeji nejsou.

V pondělí 27. srpna jsem, po čtyřtýdenní pauze (až na několik fotek pořízených čistě náhodně) pořídil nějaká ta videa a více než jen několik fotek, bližší pojednání o této věci přinesu v několika následujících článcích, které se pokusím napsat již dnes, ale budou sem, díky funkci tzv. přednastavení, přidávány postupně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama