Zastávky "Za Rybníkem" ve Fibichově a Okružní ulici na fotkách ze 30. července

2. srpna 2012 v 23:21 |  Zajímavosti z provozu
V galerii obrázků jsou nahrány fotky pořízené v pondělí 30. července 2012 v oblasti dočasné konečné zastávky Za Rybníkem ve Fibichově ulici a dočasné nástupní zastávky Za Rybníkem v ulici Okružní. Na fotkách se objevují, a příslušné fotky jsou tudíž k dispozici ke zhlédnutí po kliknutí na odpovídající složky v galerii, tyto autobusy: MAN Lion´s City s ev. č. 21 a s ev. č. 49, Mercedes O345 Conecto s ev. č. 35, Conecto II s ev. č. 56, Mercedes Citaro CNG s ev. č. 25 a Mercedes Citaro s RZ 4J6 21-38.

Prostor přestavovaného prostoru smyčky Za Rybníkem, včetně rozestaveného nového výjezdu z Okružní ulice, jsem tehdy zdokumentoval na toto video.

Drobnou zajímavostí, které jsem si všiml na označníku dočasné nástupní zastávky v Okružní ulici, je skutečnost, že zde již je vyvěšen správný jízdní řád linky č. 1 (na rozdíl od jízdního řádu, který byl vyvěšen ještě před pár týdny na obvyklé nástupní zastávce Za Rybníkem) - u spoje s odjezdem v 7:21 již (správně) není uvedeno, že na tomto spoji jezdí dva autobusy. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama