Fotky z 27. srpna 2012 aneb poslední dokumentace provozu před změnami v linkovém vedení

4. září 2012 v 1:00 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem právě nahrál ostatní fotky (část fotek, pořízená toho dne v oblasti Hybešovy ulice a ulice Augustýna Kratochvíla, byla do galerie nahrána již v den jejich pořízení), které jsem pořídil v pondělí 27. srpna 2012. Až po jejich nahrání jsem si všiml, že jsem pozapomněl fotky přiměřeně zmenšit (tak jak to dělám u ostatních fotek), ale předělávat už se mi to nechce. :-)

Za bližší popis stojí například série fotek Karosy B932 s ev. č. 45 na lince č. 3 v prostoru nově přebudované konečné zastávky Za Rybníkem - tato kombinace byla k vidění jen ve druhé polovině srpna 2012. Na pravé bočnici uvedeného autobusu navíc byla nalepena nová - ovšem svým charakterem pouze krátkodobá - reklama na Třebíčský operní festival 2012.

Další fotky pořízené toho dne a dokumentující mj. dnes již neexistující autobusové linky najdete ve složkách patřících těmto autobusům: Karosa B952 s ev. č. 26, Karosa B932E s ev. č. 41, oba Mercedesy Citaro CNG (ev. č. 25 i 50), Mercedes Conecto s ev. č. 23 a 56, všechny tři Tedomy C12G (s ev. č. 22, 44 i 55) a MAN Lion´s City s ev. č. 21.

Změnou číslování linek MHD Třebíč zároveň ztrácí na aktuálnosti některé popisky fotek ve fotogalerii - například "Karlovo náměstí, zastávka linek č. 2 a 3 ve směru Podklášteří". U nově pořízených nahraných fotek budu uvádět nová čísla linek (takže u stejné zastávky, která dosud na Karlově náměstí sloužila pro linky č. 2 a č. 3, bude uvedeno "Karlovo náměstí, zastávka linky č. 10"), ale u fotek již nahraných ponechávám jejich dosavadní, byť v tuto chvíli již neaktuální, popis. Případné přepisování by zabralo ještě daleko, daleko více času než opětovné nahrání zmenšených fotek z toho 27. srpna, o kterém se zmiňuji v prvním odstavci. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama