Informace o jednosměrné uzavírce Hrotovické ulice (konečně) už i na stránkách dopravce

12. září 2012 v 11:54 |  Mimořádnosti v provozu
S minimálně 24-hodinovým zpožděním (považujeme li údaj "včas" jako skutečnost, že dopravce informuje o nějakém výlukovém opatření až v okamžiku, kdy toto opatření začíná) se na stránkách www.tradomad.cz objevila informace o jednosměrné uzavírce části Hrotovické ulice. Pozdě (tedy - hodně pozdě), ale přece.

Skoro si ale říkám, jestli - zejména když už to zveřejnili až poté, co se projevilo, že autobusy na objízdné trase nabírají v období špičky výrazná zpoždění - nemohl dopravce rovnou přidat do té zprávy upozornění, že takováto zpoždění vznikají a ať na to cestující berou ohled při plánech svých cest...

Zajímavý je ale nadpis té informace - hovoří o uzavírce Průmyslové a Spojovací ulice. Ovšem uzavřena je ulice Hrotovická, v úseku mezi křižovatkou se Spojovací ulicí a Průmyslovou ulicí (v tomto směru jízdy).

Na závěr tohoto krátkého článku jedna nepříliš příjemná zpráva - v posledních dvou dnech přibylo v komentářích na mých stránkách cca 20 - 30 anglicky psaných komentářů od spamovacího robota. V komentářích jsou uvedeny i odkazy na různé internetové stránky. Rozhodně nedoporučuji na tyto odkazy klikat! V dohledné době se pokusím všechny ty spam-komentáře smazat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama