Karlovo náměstí na fotkách z 5. září odpoledne

9. září 2012 v 23:15 |  Aktualizace fotogalerie
Na začátek tohoto článku rovnou uvedu, že v těhto dnech se asi zcela stírají rozdíly mezi jednotlivými rubrikami. To, co by běžně bylo "zajímavostí z provozu", nyní je "postřehem z optimalizace MHD"; to, co je "postřehem z optimalizace MHD", může zároveň být i "aktualizací fotogalerie". Tento článek jsem se rozhodl přece jen zařadit do poslední jmenované rubriky, možná to časem poupravím, přesněji řečeno přeřadím.

Do galerie obrázků jsem nahrál 15 fotek pořízených 5. září v odpoledních hodinách na Karlově náměstí. Dokumentují jednak mj. autobusy jedoucí na linkách s novým číslováním, spoj linky č. 1 k Poliklinice stojící na nově přesunuté zastávce této linky, spoj linky č. 5 končící na Karlově náměstí jízdu (fotka pořízená v 16:15 h, kdy takto končí na Karlově náměstí jízdu vložené posilové spoje páteřních linek), linku č. 4 s novou konečnou zastávkou Míčova nebo linku č. 5, která "nemůže" dojet až na logickou konečnou ke Hřbitovu (protože se počítá každý kilometrů) a tudíž je její konečnou zastávkou Týn.

V popisku fotek jsem použil nové označení zastávek, tzn. například zastávka, u které bych ještě minulý týden uvedl popisek "Karlovo náměstí, zastávka linek č. 4, 5 a 6 ve směru Nové Dvory", nyní zní "Karlovo náměstí, zastávka linek č. 4, 5 a 11 ve směru Nové Dvory". Podobně tak to pochopitelně platí i pro ostatní stanoviště v prostoru zastávek na hlavním třebíčském náměstí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama