"Radnice iniciovala změnu dopravního režimu na Hrotovické ulici" - pojedou v dalších (minimálně) 2 týdnech spoje linek č. 4 a 13 v bezvýlukových trasách?

12. září 2012 v 21:16 |  Mimořádnosti v provozu
Přepis článku ze stránek www.trebic.cz (jistě, mohl bych sem pouze vložit odkaz, ale články na stránkách radnice po (nejvýše) několika měsících mizí, proto jej sem přepisuji):

Dopravní zácpa, jakou Třebíč asi už dlouho ani ve špičce nepamatuje. Tak vypadala v úterý 11. září situace v několika ulicích v jižní části města. Důvodem pro vznik kolon vozidel byly stavební práce na výpadovce Hrotovickou ulicí.
Krajský úřad ve spolupráci s městským úřad tam realizuje rozšíření vozovky. Vzniknou odbočovací pruhy, které podstatně usnadní provoz v křižovatce Hrotovická - Spojovací, jedné z nejzatíženějších na území Třebíče. Převedení dotyčného úseku na jednosměrný provoz způsobilo zahlcení ulic Hrotovická, Spojovací a Znojemská.
Město proto operativně iniciovalo schůzku s Policií České republiky. Po dohodě se stavební firmou je od středy 12. srpna umožněn oboustranný průjezd vozidel, a to po dobu minimálně 14 dnů. Potom, když si to stavební práce vyžádají, dojde k odklonu vozidel nad 3,5 tuny hmotnosti. Osobním automobilům zůstane i nadále umožněn průjezd stavbou. Bude však nutné počítat s možností dočasných uzavírek. Pro urychlení prací slíbila stavební firma od 38. týdne zavedení dvanáctihodinového pracovního režimu.

Jinými slovy, minimálně po dobu 14 dní je opět možný průjezd autobusů i ve směru do centra města. Až po 14 dnech vyžádají-li si to stavební práce, to možné nebude. Takže minimálně následujících 14 dní by mohly linka č. 4 i linka č. 13 jezdit svojí obvyklou trasou. Stane se tak? Usmívající se
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama