Cesta linkou č. 14 ze Starče ve čtvrtek 25. října 2012 v 11:01 h - spojem, který podle vyvěšených jízdních řádů ani nemá jet

25. října 2012 v 12:23 |  Zajímavosti z provozu
O skutečnosti, že dopravce není schopen vyvěsit správnou verzi jízdního řádu (nejen) linky č. 14, jsem zde již psal např. v článku ze 14. 10. t. r., stejně jako jsem tuto skutečnost zdokumentoval na několik videí.

Dnes, tedy v první den podzimních prázdnin, jsem se byl přesvědčit, jak to s tím spojem linky č. 14 s odjezdem ze Starče ve 11:01 h, doopravdy bude. Podle internetové verze jízdních řádů, jakož i podle knižního jízdního řádu, má tento spoj jet i o školních prázdninách. Ale podle jízdních řádů vyvěšených na VŠECH příslušných zastávkách, tento spoj v období prázdnin jet vůbec nemá!

Potvrdila se moje domněnka, že chyba opravdu je v těch jízdních řádech vyvěšených na zastávkách, protože spoj normálně jel. Dokonce s ním ze Starče jel slušný počet lidí, kteří tedy zjevně na neschopnost dopravce vyvěsit na zastávky bezchybnou verzi jízdních řádů nebrali ohled. Tedy - někteří z cestujících ani nevěděli, že nyní jsou školní prázdniny...

Dokumentaci jednak z výchozí zastávky ve Starči + z cesty tímto spojem na Karlovo náměstí, včetně doprovodného komentáře od mojí maličkosti, najdete na YouTube pod tímto odkazem.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama