Fotky a videa ze 13. listopadu 2012 - reklama na MANech o městě jménem "Třebíčí" a další fotky převážně z Hájku

14. listopadu 2012 v 18:29 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem nahrál fotky pořízené v úterý 13. listopadu 2012.

Zajímavou změnou na vnějším vzhledu všech čtyř MANů je nová reklama zádi autobusu. Jak dokumentují fotky autobusů s ev. č. 21, 32, 38 i 49, objevila se na nich nová reklama na čerpací stanici a levné palivo. Co je však nejzajímavější - podle této reklamy se město nejmenuje "TŘEBÍČ", ale "TŘEBÍČÍ"! Byť zřejmě jde o překlep, přichází na mysl i další verze pro záměrně "zapadákovský" název Třebíče (po názvech jako "Třebíčkov" nebo dokonce "Třebíčkovice").

Mezi další fotky pořízené uvedeného dne, které stojí za bližší zmínku, patří Karosa B952 s ev. č. 26 na Míčově ulici, v popředí se zrušenou (přesněji řečeno, existující pouze čtyři týdny...) konečnou zastávkou Míčova; dále spoj linky č. 4 a za hned za ní linka č. 5 na zastávce Míčova (aneb jak to vypadá, když linka č. 4 jede více oklikou než linka č. 5 a navíc má 2 minuty zpoždění), kde navíc jde o setkání služebně nejmladšího autobusu se služebně druhým nejstarším. Zajímavou fotkou může být i MAN Lion´s City s ev. č. 49 na ulici Kapitána Jaroše, v odlesku zapadajícího Slunce.

Fotek pořízených toho zajímavého a překvapivě ne až tak chladného dne je pochopitelně více, viz složky patřící autobsuům s evidenčními čísly 22, 28, 29, 42, 45 a 46.

Stejně tak jsem nahrál několik videí na YouTube, která chci blíže popsat i na těchto stránkách, ale učiním tak až v dalším, samostatném článku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama