Fotky z "prezentace dvou zbrusu nových autobusů" a fotky nového MANu z 20. 11.

22. listopadu 2012 v 7:56 |  Aktualizace fotogalerie
V článku z úterního odpoledne jsem psal, že k nahrání těch 15 fotek nového MANu (pořízených právě v úterý) se dostanu až později, ale nakonec jsem to stihl jen krátce poté, co se úterý přehouplo do dne středečního. Stejně jako i pro ostatní autobusy, i pro tento jsem vytvořil samostatnou složku, kterou najdete pod tímto odkazem.

Díky tomu, že jsem měl možnost nafotit zbrusu nový autobus na několika místech Třebíče již v úterý, kdy bylo relativně pěkné počasí, jsem ani příliš nepotřeboval provádět detailní dokumentaci vozidla při té středeční prezentaci, kdy navíc ve středu bylo opět pošmourno, zataženo. Na rozdíl od úterý. Nicméně, pět fotek nakonec na třebíčském "rynku" vzniklo, také už jsou nahrány ve výše odkazované složce.

Nevím, jestli jsem byl na Karlově náměstí ve špatný čas (byl jsem tam v 11 h, prezentace byla časově ohraničena od 9 h do 11:30 h), nicméně stál tam jen jeden autobus, a to opravdu ten zcela nový. Nevím, jestli tam byl ten druhý MAN (který ovšem v Třebíči jezdí už cca od poloviny září) alespoň v jiné době, anebo vůbec. Ani jsem nebyl v interiéru vozidla, žádné ze dveří nebyly otevřeny a nijak jsem se toho nedožadoval. Ale o nic jsem vlastně nepřišel, interiér je úplně stejný jako u čtyř dalších MANů, kde interiér některých z nich už zdokumentován mám.

Jak jsem uvedl, nahrál jsem do galerie všech pět fotek, které jsem tam během cca 2 minut pořídil. Tedy včetně této fotky, protože i ta je dokumentací autobusu v místě, na kterém jej již zřejmě nikdy nespatříme. To, že fotka zároveň dokumentuje určitou lidskou omezenost, mi nijak nevadí. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama