O "nezměnách v MHD" od 1. 1., odkaz na jedno video a přání do nového roku

29. prosince 2012 v 9:03 |  Zajímavosti z provozu
Po delší pauze asi je načase napsat článek. :-)

Přiznám se, že jsem tak v polovině prosince očekával, že nejbližším článkem, který sem napíši, bude sdělení o avizovaných změnách v MHD od 1. 1. 2013 (viz citace ze stránek www.trebic.cz: Změny vstoupí v platnost od 1. prosince 2012. Pouze změny na linkách č. 4 a č. 14 proběhnou z technických důvodů s největší pravděpodobností až od 1. ledna 2013. Soupis změn bude veřejnosti k dispozici v tištěné podobě jako dodatek jízdního řádu.), o tom, že by se od Nového roku mělo něco měnit, není ani necelé 3 dny před jeho koncem nikde ani vidu, ani slechu, takže... zřejmě nakonec došlo k jinému řešení než k tomu, které se zdálo být nejvíce pravděpodobným.

V období mezi 13. do 28. prosincem jsem provoz MHD Třebíč ani nijak nesledoval, až 28. 12. jsem pořídil alespoň krátké video z Karlova náměstí - jde o setkání nejnovějšího vozidla jezdícího na třebíčské MHD, MANu s RZ 4J7 26-22 (dosud bez nálepek s evidenčním číslem) a Karosy B932E s ev. č. 46, jedoucí na jednom z těch spojů linky č. 10, které mají konečnou zastávku Generála Svobody.

Toto je poslední článek, který zveřejňuji v roce 2012. Tento rok byl rekordním co do počtu zveřejněných článků. Jednak to souvisí s tím, že opravdu bylo o čem psát :-) a bylo dost témat, ke kterým jsem cítil potřebu napsat komentář. Zčásti je vyšší počet článků zapříčiněn i tím, že spíše chci psát kratší články i za cenu jejich většího počtu, než napsat méně článků, ale dlouhých. Naopak, co se týče počtu pořízených fotek autobusů, je jich výrazně méně než v roce 2011. Ale to také nevadí, protože těch fotek mám z dřívějších let pořízeno ažaž, takže v roce 2012 jsem se zaměřoval z velké části jen na dokumentaci mimořádností v provozu, nových věcí (nové linkové vedení, nová vozidla, nové reklamy na autobusech).

Do nového roku 2013 vám všem chci popřát mnoho zdraví, lásky a radosti ze života. Ať se vám celý nadcházející rok vydaří podle vašich představ. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama