Postřehy z 30. ledna 2013 - 3 měsíce staré oznámení o výluce a podivná poznámka v jízdním řádu na zast. Nemocnice

31. ledna 2013 v 9:19 |  Zajímavosti z provozu
Ve středu 30. ledna 2013 jsem po delší době drobně sledoval provoz MHD Třebíč. Kromě devíti fotek dokumentujících autobusy MHD Třebíč v ulicích s již téměř nebo zcela roztátým sněhem (konečně, bezmála po třech týdnech souvislé pokrývky...), jsem si všiml dvou drobných zajímavostí na zastávce Nemocnice.

Na zastávce ve směru do centra je dosud vyvěšeno oznámení o jednosměrné objízdné trase linky č. 4. Tato objížďka přitom byla ukončena již 31. října 2012... Nevím, jestli jde o jedinou zastávku v rámci MHD Třebíč, kde se takovéto zastaralé oznámení (které mimochodem zakrývá list papíru s dalšími informacemi o MHD Třebíč) vyskytuje.

Na zastávce ve směru z centra jsem si všiml podivné poznámky u jednoho z ranních spojů linky č. 10. Prý končí jízdu na zastávce Generála Svobody. Což je samozřejmě naprostý nesmysl, protože přes zastávku Generála Svobody už projede dávno předtím, než projede přes zastávku Nemocnice. Opět nevím, zda se tento nesmysl vyskytuje pouze na této zastávce, nebo i na jiných zastávkách linky č. 10 v tomto směru jízdy.

Na závěr tohoto článku další zajímavost, které jsem si všiml až zpětně při prohlížení starších fotek.
Zatímco 13. 11. 2012 byl na reklamě na čerpací stanici Icomu na zádi čtyř MANů uvedena (chybná) adresa "Průmyslová 154", již o 4 dny později, 17. 11. 2012, uváděly reklamy na autobusech (správnou) adresu "Průmyslová 159".
Ovšem, šlo tehdy o jedinou opravu chyby na této reklamě; chyba v názvu města "v TŘEBÍČÍ" namísto správného "v TŘEBÍČI" opraveno nebylo...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama