Jízdní řády na www.mhdspoje.cz 11. 2. 2013 neuvádějí správné vymezení prázdninového provozu

11. února 2013 v 10:00
Dnes, v pondělí 11. února 2013, je první den tzv. jarních (ve skutečnosti zimních) prázdnin. Pro provoz MHD Třebíč to mj. znamená, že jednotlivé linky jezdí podle jízdních řádů platných pro "pracovní dny - prázdniny".

Jaké informace jsou uvedeny v jízdních řádech na stránkách www.mhdspoje.cz, na jejich nepřesnost jsem zde již mnohokrát poukazoval?

Sice tam jsou uvedeny aktuálně platné jízdní řády, ale nedošlo ke změně časového vymezení, ve kterých že dnech ty prázdniny jsou, takže podle těchto jízdních řádů sice o podzimních i vánočních prázdninách jezdily páteřní linky ve špičce jen každých 20 minut namísto obvklých ("neprázdninových") 15 minut, stejně tak v té době nejezdila "školní" linka č. 21; ale další časové vymezení (typu "nejede 1. 2., 11. - 15. 2. 2013") tam není, takže podle těchto jízdních řádů, jako by i během tohoto týdne jezdila MHD Třebíč podle neprázdninových jízdních řádů...

Brouzdání po těchto stránkách včetně uvedených zavádějících informací jsem 11. 2. 2013 dopoledne zdokumentoval na toto video.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama