Fotky z 28. února 2013

17. března 2013 v 21:49 |  Aktualizace fotogalerie
Ve čtvrtek 28. února 2013 jsem po delší době zdokumentoval provoz MHD Třebíč ve "větší než malé míře", včetně pořízení fotek na místech, odkud jsem zatím žádnou fotku autobusů MHD Třebíč neměl.

Stezka vedoucí od konečné Za Rybníkem do Starče je dobrým místem, odkud se nabízejí zajímavé pohledy. Jednou z fotek pořízených z této stezky je fotka MANu Lion´s City s ev. č. 32 v pozadí s rozmrzajícím Borovinským rybníkem, budovou učiliště a továrním komínem. Na zpáteční cestě ze Starče jsem tento autobus zdokumentoval na jiném místě silnice mezi Třebíčí a Starčí. Fotek tohoto autobusu ve steném úseku jsem pořídil více, viz sousední fotky ve složce patřící tomuto vozidlu.

Další z míst, odkud jsem dosud žádnou fotku autobusu neměl, byla Brněnská ulice před zastávkou COLAS (na této zastávce zastavují autobusy MHD Třebíč teprve až cca od jara 2012 - bohužel nevím přesně od kdy, protože dopravce tehdy informování o této novince ignoroval; o této novince jsem se tehdy dozvěděl sám z vlastního pozorování). Zdokumentoval jsem zde MAN s ev. č. 49. Tímto vozem jsem se následně svezl do Ptáčova, odkud jsem nejel ihned zpět, ale hodinu jsem zde zůstal. Díky tomu jsem mohl toto vozidlo vyfotografovat v místě krátce před výjezdem z Ptáčova; opět jde o místo, odkud jsem žádnou fotku autobusu MHD Třebíč neměl pořízenu (viz též sousední fotky tohoto autobusu ve stejné složce). O hodinu později jsem na příjezdu do Ptáčova - opět na místě, odkud jsem dosud žádnou fotku autobusu neměl - zdokumentoval Karosu B952 s ev. č. 26.

Celou řadu fotek různých autobusů jsem toho dne pořídil v oblasti Boroviny, konkrétně okolo zastávek Revoluční a Borovina, BOPO. Za bližší připomenutí stojí fotka Karosy B932E s ev. č. 46 v prostoru křižovatky Koželužské ulice se silnicí vedoucí mj. k budově Hotelové školy Třebíč; k vybudování této silnice došlo teprve v průběhu roku 2012.

Na závěr jsem toho dne pořídil dvě fotky Tedomu C12G ev. č. 22 na cestě z třebíčského sídliště Za Rybníkem do Starče; cestu tohoto autobusu zpět ze Starče jsem zdokumentoval na toto video.
 


Komentáře

1 Tomáš Tomáš | E-mail | 18. března 2013 v 22:22 | Reagovat

Marně jsem dnes kolem 20hod čekal na bus. Prý od 18hod nejezdily, silničáři se na to taky pěkně vykašlali :-/

2 autobusytrebic autobusytrebic | E-mail | Web | 18. března 2013 v 23:00 | Reagovat

[1]: Díky za zajímavé info; sám jsem provoz MHD Třebíč v tento kalamitní den nesledoval, tak nevím, co kde jezdilo/nejezdilo, leč po zkušenosti z kalamitní soboty 23. února 2013 si to dovedu živě představit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama