Fotky z výlukových a objízdných tras v Borovině (14. 6. 2013)

25. června 2013 v 10:04 |  Aktualizace fotogalerie
Do galerie obrázků jsem nahrál asi 30 fotek pořízených v pátek 14. června 2013, které dokumentují provoz linek MHD Třebíč na neobvyklých místech Boroviny a Stařečky, a to vlivem uzavírky železničního přejezdu u větrníku. V tomto článku krátce popíši některé z fotek.

Linka č. 14 odbočující ze Seifertovy ulice, ovšem nikoliv vlevo směrem do Poušova (to nebylo možné kvůli uzavírce přejezdu), ale vpravo směrem k supermarketu Penny Market. Právě spoje linky č. 14 tehdy obsluhovaly zastávky Revoluční a U Kapličky, které páteřní linky č. 1 a č. 5 musely kvůli uzavírce míjet.

Linka č. 14 jedoucí zpět ze Starče a opět po té části Pražské ulice, kudy běžně MHD Třebíč nejezdí; zakrátko odbočující do Seifertovy ulice (okolo uzavřeného přejezdu). Na uvedených spojích linky č. 14 jel Tedom C12G ev. č. 22.

Mercedes Citaro ex ev. č. 32 v Koželužské ulici, za křižovatkou s Řípovskou ulicí - v místě, kde v běžném provozu autobus MHD Třebíč na spoji s cestujícími nepotkáte.

Karosa B952 ev. č. 29 a MAN Lion´s City ev. č. 38 u východního konce čelní budovy areálu bývalé továrny BOPO.

MAN Lion´s City ev. č. 49 a Karosa B952 ev. č. 47 v blízkosti silniční odbočky směrem k Janovu mlýnu a dále do tzv. Terovského údolí.

Mercedes Citaro ev. č. 42 a Karosa B932E ev. č. 46 u bývalé (a nyní již dost zarostlé) zastávky u Janova mlýna.

MAN Lion´s City ev. č. 48 a Karosa B952 ev. č. 29 u odbočky ke Hluchému mlýnu.

MAN Lion´s City ev. č. 38 na provizorní zastávce "Sucheniova" v ulici Dr. Antonína Hobzy a MAN Lion´s City ev. č. 48 projíždějící protější zastávkou.

Od každého autobusu, který jsem toho dne zdokumentoval na některém z (pro MHD Třebíč) neobvyklých míst, jsem výše uvedl odkaz alespoň na jednu fotku. K dalším fotkám autobusů pořízeným ve stejný den v této části Třebíče se můžete "proklikat" v jednotlivých složkách patřících těmto autobusům.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama